ŁUKĘCIN zaprasza nad morze! Polecamy noclegi w Łukęcinie.

     

strona główna

Mapa Łukęcina         Pogoda w Łukęcinie         kontakt i reklama

P O L E C A M Y

OSKAR - Łukęcin

Łukęcin - Komfortowe pokoje blisko plaży

 

 

 

Masz obiekt noclegowy? - dodaj go do serwisów:

www.lukecin.com.pl - portal turystyczny Łukęcina

www.morze.net.pl - nadmorski portal turystyczny

www.morzebaltyckie.pl - nadmorski portal turystyczny

www.wczasy.net.pl

 

M E N U

 NOCLEGI

  ATRAKCJE

  GALERIA ZDJĘĆ

ŁUKĘCIN i okolica - ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Plaża - piaszczysta i szeroka plaża zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży niewysoki klif z lasami sosnowo-świerkowymi.

Woliński Park Narodowy - położony blisko Łukęcina (ok. 25 km), na wyspie Wolin. Jego obecna powierzchnia wynosi 10 937 ha. Najbardziej charakterystycznym elementem wolińskiego krajobrazu są nadmorskie klify (góry Gosań i Kawcza), najwyższe na polskim wybrzeżu, osiągające wysokość do 93 m n.p.m. Świat zwierzęcy reprezentują przede wszystkim ptaki, a symbolem Wolińskiego Parku Narodowego jest orzeł bielik. Najcenniejszymi partiami Parku są stare lasy bukowe (buczyna pomorska) z rzadkimi roślinami (storczyk, mikołajek nadmorski). Jedną z największych atrakcji turystycznych Parku jest Zagroda Pokazowa Żubrów (Rezerwat Żubrów).

Ruiny kościoła w Trzęsaczu - 9 km

Latarnia morska w Niechorzu - 15 km

Zatoka Kamieńska - 5 km

Szlaki turystyczne i rowerowe

Bliskość Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego i Rewala z ich atrakcjami

Szkoła Windsurfingu w Dziwnówku - już od początku wakacji zapraszamy do nowej bazy windsurfingowej. Nasza szkoła znajduje się nad brzegiem zatoki Jeziora Wrzosowskiego tuż za kościołem. Prowadzimy zajęcia z windsurfingu, kitesurfingu dla początkujących oraz zaawansowanych. Zajmujemy sie również wypożyczaniem sprzętu wodnego (kajaków i rowerków wodnych).

Nasz akwen jest wyjątkowo sprzyjający dla osób uczących się zarówno kite jak i windsurfingu. W odległości 400m od lądu na całej szerokości linii brzegowej woda jest płytka - zaledwie do kolan, co stwarza bardzo dobre warunki do nauki i szkolenia. Podłoże jest piaszczyste, woda przejrzysta. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią wyzwolić w sobie trochę adrenaliny.

© AKCEPT.EU - ŁUKĘCIN

Polecamy: Morze noclegi nad Bałtykiem | Niechorze - latarnia morska | Rewal - popularne letnisko | Pobierowo - duża wieś letniskowa | Dziwnów - port rybacki | Międzyzdroje - Aleja Gwiazd | Międzywodzie | Zapraszamy na wczasy nad morzem Bałtyckim