Łukęcin noclegi, informacje, atrakcje, wczasy w Łukęcinie

Dziwnówek

Dziwnówek

Podróżując na zachód z Łukęcina drogą nr 102 po przebyciu około 4 km dojedziemy do Dziwnówka. Dziwnówek to niewielka miejscowość turystyczna umiejscowiona pomiędzy brzegami Morza Bałtyckiego i Zatoki Wrzosowskiej – północnej części Zalewu Kamieńskiego.

Za sprawą tej atrakcyjnej lokalizacji noclegi nad morzem w Dziwnówku cieszą się sympatią wśród entuzjastów różnych dyscyplin sportów wodniackich a także wędkarzy. W miejscowości nie ma wielu zabytkowych budynków, czeka za to na nas czysta, rozległa a także pokryta drobnym piaskiem plaża. Strzeżone latem kąpielisko to około 400 metrów brzegu morskiego.
Dziwnówek usytuowany jest na skrzyżowaniu 2 dróg wojewódzkich – nr. 102 Trzebiatów – Międzyzdroje oraz 107 do miasteczka Kamień Pomorski. Wskutek takiemu usytuowaniu bez trudu można dojechać do Dziwnówka nie wyłącznie własnym samochodem, ale również komunikacją autobusową. Korzystając z autobusów można też bez trudu zwiedzać sąsiednie miasta: Międzyzdroje, Kołobrzeg, Kamień Pom. czy Szczecin.
Dziwnówek to bogata baza gastronomiczna i noclegowa. Niejednokrotnie doceniono w turystycznych konkursach tutejsze kempingi, ośrodki wypoczynkowe, pokoje i domy wczasowe podobnie jak domki nad morzem. W Dziwnówku każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie.
Bogatą propozycję noclegów w Dziwnówku odnajdą Państwo pod adresem: www.dziwnowek.pl/noclegi/wszystkie

Polecamy:

Pokoje Gościnne OSKARŁukęcin Pokoje Gościnne Oskar

Pokoje nad Morzem

wczasy

Dziwnów serwis turystyczny

Dziwnów nad morzem

Rewal nad morzem

Rewal nad morzem