Łukęcin noclegi, informacje, atrakcje, wczasy w Łukęcinie

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to nieduża miejscowość turystyczna zlokalizowana na Mierzei Międzywodzkiej między wybrzeżem Morza Bałtyckiego a wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość ta leży na największej naszej wyspie – Wolinie, wśród pięknych lasów sosnowych i mieszanych.
Wczasowisko nadzwyczaj dobrze przystosowane jest do przebywania dla osób niepełnosprawnych – niskie i gładkie chodniki ułatwiają poruszanie się, od ul. Zwycięstwa nad morze kieruje zejście przystosowane dla potrzeb osób przemieszczających się na wózkach.

Zapaleńcy szerokich, czystych, piaszczystych plaż nie mają powodów do narzekań na plażę w miejscowości. Kąpielisko, latem chronione przez ratowników, o długości w przybliżeniu sześćset metrów, a umieszczone jest na wysokości pomiędzy przeciągnięciem ulic Szkolnej i Westerplatte.

Międzywodzie, z uwagi na sąsiedztwo Zalewu Kamieńskiego, to w podobny sposób interesujące miejsce dla wielbicieli sportów wodnych, żeglarzy i wędkarzy. Na pasjonatów żagli czeka w pełni odnowiony oraz dostosowany do europejskich standardów pirs.

Kolejnym walorem letniska, za sprawą położenia na Wyspie Wolin, to bliskość Parku Narodowego, razem z Zagrodą Pokazową Żubrów. Zagroda to też miejsce zdrowienia też innych typów zwierząt, w odrębnych siedzibach żyją : dziki, orły bieliki oraz jelenie. Po wyzdrowieniu, zwierzęta te wypuszczane są.

Przez wzgląd na wzmożony ruch turystyczny w wakacje, rekomendujemy dojazd do Międzywodzia poprzez miasto Wolin a radzimy omijać bardziej zakorkowany Kamień Pomorski.

Noclegi w Międzywodziu to różnorodna propozycja kwater, pokoi, domów gościnnych, domów wypoczynkowych i pensjonatów. Bogata oferta noclegów czeka na stronie: www.miedzywodzie.net.pl/noclegi/wszystkie

Polecamy:

Pokoje Gościnne OSKARŁukęcin Pokoje Gościnne Oskar

Pokoje nad Morzem

wczasy

Dziwnów serwis turystyczny

Dziwnów nad morzem

Rewal nad morzem

Rewal nad morzem